CRIMIPING TOOL
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
DATA CABLE ORIGINAL (BELKIN)
₹449.00 Original price was: ₹449.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
ORIGINAL CRIMPING TOOL
₹1,499.00 Original price was: ₹1,499.00.₹999.00Current price is: ₹999.00.
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
| Color |
|
| Material |
|
| Designed For |
|
| Dieless Operation |
|
Categories: ACCESSORIES, NETWORKING
Reviews (0)
Be the first to review “ORIGINAL CRIMPING TOOL” Cancel reply
Related products
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
AUX AUDIO CABLE 3.5MM MALE
AV TO HDMI – 3RCA FEMALE CONVERTORE
CADDY SECOND HDD SATA
CARD READER & USB HUB
| Brand | Jambuwala Enterprise |
| Item Weight | 109 g |
| Product Dimensions | 7.4 x 7.4 x 3 cm |
| Item part number | USB HUB Combo 02 |
| Compatible Devices | Computer, Laptop, Android Device, All USB Device |
| Additional Features | 3 USB Hub With High speed USB 2.0 Connectivity, Supports: T:Flash card, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, Mini SD, SD, RS, MMC, Micro MS: M2, SDHC (UHS:1), SDXC (UHS:1), MicroSDHC, M2, MS (MSXC), CF, High transfer rate of up to 480 Mbps, Compact design for mobile user, Plug and play for PC platform, Compatible OS: Windows ME/2000/XP/Vista/WIN7 and MAC OS X. |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
CARD READER DUAL OTG
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| System Requirement |
|
Power
| External Power Required |
|
Additional Features
| Cable |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
CARD READER SINGLE
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| Data Transfer Rate |
|
| System Requirement |
|
Operating & Storage Requirement
| Other Operating & Storage Requirement |
|
Additional Features
| Cable |
|
| Indicators |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
| Other Dimensions |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Card Readers
CARVAAN MUSIC PLAYER
| Brand | Saregama |
| Model | SC230 |
| Model Name | CARVAAN ROYAL BLUE |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 1.3 Kg |
| Product Dimensions | 28.9 x 8.4 x 22.6 cm |
| Batteries: | 1 A batteries required. (included) |
| Item model number | SC230 |
| Additional Features | Radio |
| Included Components | Main Unit, Charger, Remote, Antenna, User Manual |
| Number Of Items | 1 |
| Supported Audio Format | mp3_audio |
| Speaker Surround Sound Channel Configuration | 1.0_channel |
| Speaker Connectivity | Micro USB |
| Power Source | AC |
| Battery Average Life | 5 Hours |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Lithium Ion |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Signal To Noise Ratio | 80 dB |
| Total Usb Ports | 1 |
| Connector Type | USB, AUX, Bluetooth |
| Material | Others |
| Supports Bluetooth Technology | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.