DVD +R 4.7GB
₹45.00 Original price was: ₹45.00.₹25.00Current price is: ₹25.00.
DVD WRITER SATA INTERNAL
₹1,399.00 Original price was: ₹1,399.00.₹1,199.00Current price is: ₹1,199.00.
DVD WRITER PORTABLE / EXTERNAL
₹1,999.00 Original price was: ₹1,999.00.₹1,699.00Current price is: ₹1,699.00.
Categories: ACCESSORIES, DVD RW
Description
| Brand | rts |
| Model | laptop dvd writer |
| Item Weight | 390 g |
| Product Dimensions | 13.7 x 13.4 x 1.6 cm |
| Item model number | laptop dvd writer |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
Reviews (0)
Be the first to review “DVD WRITER PORTABLE / EXTERNAL” Cancel reply
Related products
2 RC TO STERIO CABLE
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
More Details
-
Generic Name
- Data Cables
-
Country of Origin
- India
CADDY SECOND HDD SATA
CAR CHARGER QUICK
CARD READER IBALL CR-780
CARD READER IBALL CR321 USB 3.0
CARD READER SINGLE
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| Data Transfer Rate |
|
| System Requirement |
|
Operating & Storage Requirement
| Other Operating & Storage Requirement |
|
Additional Features
| Cable |
|
| Indicators |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
| Other Dimensions |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Card Readers
CARVAAN MUSIC PLAYER
| Brand | Saregama |
| Model | SC230 |
| Model Name | CARVAAN ROYAL BLUE |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 1.3 Kg |
| Product Dimensions | 28.9 x 8.4 x 22.6 cm |
| Batteries: | 1 A batteries required. (included) |
| Item model number | SC230 |
| Additional Features | Radio |
| Included Components | Main Unit, Charger, Remote, Antenna, User Manual |
| Number Of Items | 1 |
| Supported Audio Format | mp3_audio |
| Speaker Surround Sound Channel Configuration | 1.0_channel |
| Speaker Connectivity | Micro USB |
| Power Source | AC |
| Battery Average Life | 5 Hours |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Lithium Ion |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Signal To Noise Ratio | 80 dB |
| Total Usb Ports | 1 |
| Connector Type | USB, AUX, Bluetooth |
| Material | Others |
| Supports Bluetooth Technology | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.