LAPTOP BAG
₹899.00 Original price was: ₹899.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
LAPTOP BAG ASUS ORG
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
LAPTOP BAG ACER ORG
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
| Model Number | 5W.50664.657 |
| Item Height | 30.5 Centimeters |
| Item Length | 30.5 Centimeters |
| Item Width | 15.2 Centimeters |
| Volume Capacity | 30 Liters |
| Material | Polyester |
| Special Features | Back Padding, Expandable, Laptop Compartment, Water Bottle / Umbrella Pouch |
| Inner Material | Nylon |
| Strap | Adjustable |
| Water Resistance | Water Resistant |
| Warranty Type | Manufacturer |
Categories: LAPTOP ACCESSORIES, LAPTOP BAGS
Description
Acer Original Backpack 15.6” Black Laptop Bag 1 Compartment With Laptop Cradle and Work Station, 1 Pocket for Easy access of Small Things Padded Back, Padded Handle, Soft Grip Padded Back Strap Water Resistant Water Bottle/Umbrella Pouch
Reviews (0)
Be the first to review “LAPTOP BAG ACER ORG” Cancel reply
Related products
CADDY SECOND HDD SATA
CD & DVD BAG
LAPTOP ADAPTER 18.5V3.5A (HP BIG) 65W
| Brand | HP |
| Model | HP 65W |
| Item Weight | 249 g |
| Product Dimensions | 2.9 x 10.3 x 4.5 cm |
| Item model number | HP 65W |
| Compatible Devices | Laptops |
| Included Components | HP Power Adapter 65W - 7.4mm along with the manual and a warranty card |
| Wattage | 65 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
LAPTOP BAG HP ORG
| Brand | HP |
| Model | Y4T21AA |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 299 g |
| Product Dimensions | 30.5 x 14.5 x 47 cm |
| Item model number | Y4T21AA |
| Additional Features | Laptop Compartment, Water Bottle / Umbrella Pouch, Inner Mesh Pocket, Zip Closure, Shoulder Strap |
| Included Components | Backpack |
| Number Of Items | 1 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Material | Polyester |

Reviews
There are no reviews yet.