HDMI SWITCH 5 WITH REMOTE
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
HDMI TO AV - 3RCA MALE CONVERTORE
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
HDMI SWITCH WITHOUT REMOTE
₹599.00 Original price was: ₹599.00.₹399.00Current price is: ₹399.00.
| Item Weight | 109 g |
| Package Dimensions | 6.8 x 6.6 x 1.9 cm |
| Item part number | JX2-HDMI_Switch-3-Without-Remote |
| Compatible Devices | Monitor, TV, DVD Player, Projector |
| Additional Features | ✅ Used in digital HDTV, plasma displays, LCD monitor, set-top boxes, DVD players, blu-ray players, digital cameras, audio/video receiver, home video, video projector, For Nintendo Switch, Xbox One, Roku 3, XBox PS3 PS4, in 1 out, (Supported Set Top Box Only-Kindly check before buying this product) |
| Batteries Required | No |
Categories: ACCESSORIES, CONNECTORS, SWITCH
Description
JX2 HDMI Switch Splitter 3 Ports HDMI Switch Box HDMI Splitter, HDMI Hub, Hdmi Male to Dual Hdmi Female 1 to 3 Way Cable Adapter Converter Support 4K 2K 1080P 3D
Reviews (0)
Be the first to review “HDMI SWITCH WITHOUT REMOTE” Cancel reply
Related products
14 Inch Laptop Screen Guard
15.6 Inch Laptop Screen Guard
2 RC TO STERIO CABLE
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
More Details
-
Generic Name
- Data Cables
-
Country of Origin
- India
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
CABINET FAN
CADDY SECOND HDD SATA
LAPTOP HARDDISK CASING SATA
Power Adapter Charger 12V 2Amp (2.5mm PIN) Black
| Brand | LRIPL |
| Model | LRIPL120 |
| Item Weight | 95.3 g |
| Product Dimensions | 8 x 5.6 x 5 cm |
| Item model number | LRIPL120 |
| Compatible Devices | DTH(TATA Sky; Dish; AIRTEL; VIDEOCON) |
| Additional Features | • Input voltages: 100 - 240VAC, • Input Current: < 0.6A, • Input Frequency: 50HZ - 60HZ, • Ripple/Noise: 200mV, • Output Voltage: 12.0VDC +/- 5%, • Output Current: 2 Amp, • Minimum Efficiency: >75%, • Operating Temperature Range: 0 to 50°C, • Plug Type Fix 2 Pin:, • Output Connector Type: 2.5 mm |
| Included Components | Charger |
| Number Of Items | 1 |
| Wattage | 24 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |

Reviews
There are no reviews yet.