Western Digital AV-GP WD10EURX 1TB IntelliPower 64MB Cache SATA 6Gb/s 3.5in Internal Hard Drive - 2 Years Warranty
₹4,999.00 Original price was: ₹4,999.00.₹3,499.00Current price is: ₹3,499.00.
14 Inch Laptop Screen Guard
₹299.00 Original price was: ₹299.00.₹149.00Current price is: ₹149.00.
3 PIN POWER CABLE LAPTOP ADAPTER
₹499.00 Original price was: ₹499.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
| Brand | Dell |
| Colour | Black |
| Item Height | 48 Millimeters |
| Item Width | 16.6 Centimeters |
| Item Weight | 181 g |
| Product Dimensions | 24.2 x 16.6 x 4.8 cm |
| Item model number | K257C |
| Included Components | 1 Power Cord |
Categories: ACCESSORIES, LAPTOP ACCESSORIES, LAPTOP CHARGERS
Description
DELL presents this black power chord. It is made up of ABS plastic. This package contains 1 power cord.
Reviews (0)
Be the first to review “3 PIN POWER CABLE LAPTOP ADAPTER” Cancel reply
Related products
2.5” LAPTOP HARDDISK CASING USB3.0 ORG
Belkin F5L055btBLK CoolSpot Laptop Cooling Pad (Black)
General
| Sales Package |
|
| Model Name |
|
| Can Use as Table |
|
| Material |
|
Power Features
| Power Source |
|
| Other Power Features |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Warranty Service Type |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Domestic Warranty |
|
| International Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Cooling Pad
CD & DVD BAG
HARD DISK LAPTOP 500 GB SATA
LAPTOP ADAPTER 18.5V3.5A (HP BIG) 65W
| Brand | HP |
| Model | HP 65W |
| Item Weight | 249 g |
| Product Dimensions | 2.9 x 10.3 x 4.5 cm |
| Item model number | HP 65W |
| Compatible Devices | Laptops |
| Included Components | HP Power Adapter 65W - 7.4mm along with the manual and a warranty card |
| Wattage | 65 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
LAPTOP BAG ACER ORG
| Model Number | 5W.50664.657 |
| Item Height | 30.5 Centimeters |
| Item Length | 30.5 Centimeters |
| Item Width | 15.2 Centimeters |
| Volume Capacity | 30 Liters |
| Material | Polyester |
| Special Features | Back Padding, Expandable, Laptop Compartment, Water Bottle / Umbrella Pouch |
| Inner Material | Nylon |
| Strap | Adjustable |
| Water Resistance | Water Resistant |
| Warranty Type | Manufacturer |
LAPTOP BAG HP ORG
| Brand | HP |
| Model | Y4T21AA |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 299 g |
| Product Dimensions | 30.5 x 14.5 x 47 cm |
| Item model number | Y4T21AA |
| Additional Features | Laptop Compartment, Water Bottle / Umbrella Pouch, Inner Mesh Pocket, Zip Closure, Shoulder Strap |
| Included Components | Backpack |
| Number Of Items | 1 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Material | Polyester |
Laptop Charger 20V 4.25A T Shape 85W 85 W Adapter (Power Cord Included)
General
| Model Id |
|
| Model Name |
|
| Connector Pin Type |
|
| Output Current (A) |
|
| Cable Length (m) |
|
| Short Circuit Protection |
|
| Designed For: |
|
| Sales Package |
|
Dimension
| Height |
|
| Width |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|

Reviews
There are no reviews yet.