KEYBOARD & MOUSE HP
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
KEYBOARD DELL
₹699.00 Original price was: ₹699.00.₹499.00Current price is: ₹499.00.
KEYBOARD & MOUSE LOGITECH
₹1,199.00 Original price was: ₹1,199.00.₹999.00Current price is: ₹999.00.
General
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
Description
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Warranty Service Type |
|
Reviews (0)
Be the first to review “KEYBOARD & MOUSE LOGITECH” Cancel reply
Related products
Dell KM117 Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Number |
|
| Type |
|
| USB Version |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| OS Supported |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
Power Features
| Power Source |
|
| Battery Type |
|
| Number Of Batteries |
|
| USB Rechargeable |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Keyboards
HP Multimedia Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Special Key Types |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
KEYBOARD HP
Computer Accessories Category
-
Product Type
Keyboard -
Ideal For
Desktop Laptop -
Lifestyle
Everyday Use -
Connection Type
Wired USB
Features & Functions
-
Additional Features & Functions
Designed for Comfort | Natural Contours | 12 Function and 3 Hot Keys
Physical Attributes
-
Total Keys
109 -
On-Device Control Type
Buttons
Manufacturer Details
-
Brand
Hp -
Model Series
100 -
Model Number
2UN30AA
Smart Features
-
OS Name & Version
Windows 7/Windows 8/Windows 10
Product Aesthetics
- ColorBlack
- Color FamilyBlack
In The Box
- Main Product1 x Keyboard U
- AccessoriesNot Available
- DocumentsWarranty Documents
KEYBOARD MECHANICAL KEY USB
KEYBOARD USB
KL610-LED BACKLIT KEYBOARD
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
| Designed For |
|
| USB Version |
|
| Charging Time |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Palm Rest |
|
| Touch Pad |
|
| Stand Support |
|
| Special Key Types |
|
| Backlight Color |
|
| Switch Life |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
Logitech K120 Wired Keyboard (Black)
| Brand | Logitech |
| Series | K120 |
| Colour | Black |
| Item Height | 49 Millimeters |
| Item Width | 16.3 Centimeters |
| Item Weight | 689 g |
| Product Dimensions | 52.5 x 16.3 x 4.9 cm |
| Item model number | FBA_920-002582 |
| Processor Count | 1 |
| RAM Size | 4 GB |
| Computer Memory Type | SDRAM |
| Voltage | 240 Volts |
| Hardware Platform | usb |
| Included Components | Keyboard, User documentation, 3-year manufacturer's guarantee and full product support |
TERABYTE MOUSE USB
| Brand | Terabyte |
| Colour | Black |
| Item Height | 11.5 Centimeters |
| Item Width | 35 Millimeters |
| Item Weight | 59 g |
| Product Dimensions | 6.4 x 3.5 x 11.5 cm |
| Item model number | Wifi receiver |
| Connectivity Type | No |
| Hardware Platform | windows_7, windows_vista, Windows, windows_8 |
| Operating System | Windows, Linux |
| Included Components | Mouse |

Reviews
There are no reviews yet.