D-Link DSL-2750 Wireless N300 ADSL2+Router 300 Mbps Router (Black, Single Band)
₹2,450.00 Original price was: ₹2,450.00.₹1,999.00Current price is: ₹1,999.00.
HP Multimedia Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo Wireless Laptop Keyboard (Black)
₹1,999.00 Original price was: ₹1,999.00.₹1,299.00Current price is: ₹1,299.00.
Logitech MK275 Mouse & Wireless Laptop Keyboard (Black)
₹2,495.00 Original price was: ₹2,495.00.₹1,799.00Current price is: ₹1,799.00.
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Palm Rest |
|
| Touch Pad |
|
| Stand Support |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
Description
With comfortable, quiet typing, a sleek yet sturdy design and a plug-and-play USB connection, the Logitech Wireless Combo MK275 gives you a better typing experience that’s built to last.
Reviews (0)
Be the first to review “Logitech MK275 Mouse & Wireless Laptop Keyboard (Black)” Cancel reply
Related products
Dell KM117 Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Number |
|
| Type |
|
| USB Version |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| OS Supported |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
Power Features
| Power Source |
|
| Battery Type |
|
| Number Of Batteries |
|
| USB Rechargeable |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Keyboards
Dell WM126 Wireless Optical Mouse (Black)
| Brand | Dell |
| Model | NNP0G |
| Model Year | 2016 |
| Item Weight | 299 g |
| Product Dimensions | 9.5 x 5.7 x 3.6 cm |
| Batteries: | 1 CR5 batteries required. (included) |
| Item model number | NNP0G |
| Operating System | Windows |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Additional Features | Wireless mouse with bluetooth usb device |
| Included Components | Mouse, Battery, Receiver |
| Number Of Items | 20 |
| Colour Screen | No |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Zinc Carbon |
| Wireless Type | 802.11a/b/g/n, 2.4 GHz Radio Frequency, 802.11a/b/g/n |
| Connector Type | Wireless |
| Material | Others |
| Contains Liquid Contents | No |
| Has Auto Focus | No |
| Includes Rechargable Battery | No |
| Programmable Buttons | No |
HP Multimedia Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Special Key Types |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
HP Wireless Mouse Z3700, Blue (4VY81AA)
KEYBOARD DELL
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Palm Rest |
|
| Switch Type |
|
Power Features
| USB Rechargeable |
|
Dimensions
| Weight |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
KEYBOARD LOGITECH
KEYBOARD USB
Logitech K120 Wired Keyboard (Black)
| Brand | Logitech |
| Series | K120 |
| Colour | Black |
| Item Height | 49 Millimeters |
| Item Width | 16.3 Centimeters |
| Item Weight | 689 g |
| Product Dimensions | 52.5 x 16.3 x 4.9 cm |
| Item model number | FBA_920-002582 |
| Processor Count | 1 |
| RAM Size | 4 GB |
| Computer Memory Type | SDRAM |
| Voltage | 240 Volts |
| Hardware Platform | usb |
| Included Components | Keyboard, User documentation, 3-year manufacturer's guarantee and full product support |

Reviews
There are no reviews yet.