LPT PRINTER CABLE
₹399.00 Original price was: ₹399.00.₹199.00Current price is: ₹199.00.
MIC
₹499.00 Original price was: ₹499.00.₹199.00Current price is: ₹199.00.
MEMORY CARD 32GB
Categories: ACCESSORIES, MOBILE ACCESSORIES
Description
| Brand | HP |
| Model | U1 TF card 32GB |
| Model Year | 2019 |
| Item Weight | 4.54 g |
| Product Dimensions | 1.5 x 0.1 x 0.1 cm |
| Item model number | U1 TF card 32GB |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Digital Storage Capacity | 32 GB |
| Hardware Platform | PC, Mac |
| Hardware Interface | MicroSD |
| Included Components | Memory Card |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
Reviews (0)
Be the first to review “MEMORY CARD 32GB” Cancel reply
Related products
2 RC TO STERIO CABLE
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
More Details
-
Generic Name
- Data Cables
-
Country of Origin
- India
Belkin Micro-USB 2.0 A Charge and Sync Cable for Android Smartphones, Tablets & Other Devices, 4 Feet (1.2 Meters) – Black
| Brand | Belkin |
| Model | F2CU012bt04-BLK |
| Model Name | Mixit Up |
| Model Year | 2014 |
| Item Weight | 31.8 g |
| Product Dimensions | 2.8 x 10.3 x 15.6 cm |
| Item model number | F2CU012bt04-BLK |
| Hardware Platform | PC |
| Compatible Devices | Samsung Galaxy S/S2/S3/S4/S5/Note/Note 2/Note 3/Note 4/Note 8.0/Note 10.1-inch/Tab S 10.5-inch/Tab S 8.4-inch |
| Included Components | USB cable |
| Number Of Items | 1 |
| Colour Screen | No |
| Voltage | 6 Volts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Cable Feature | 1.2 meters |
| Material | Unspecified |
| Contains Liquid Contents | No |
| Includes Rechargable Battery | No |
| Includes AC Adapter | No |
| Includes Remote | No |

Reviews
There are no reviews yet.