MOUSE DELL
₹399.00 Original price was: ₹399.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
PRODOT MOUSE PS/2
₹200.00 Original price was: ₹200.00.₹149.00Current price is: ₹149.00.
MOUSE GAMING
₹2,000.00 Original price was: ₹2,000.00.₹1,499.00Current price is: ₹1,499.00.
| Model | GM300 RGB |
| Item Weight | 231 g |
| Product Dimensions | 20 x 4 x 15 cm |
| Item model number | GM300 RGB |
| Included Components | 1 Mouse |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
Category: MOUSE
Description
Ant Esports GM300 RGB gaming mouse with optical Sensor 1000 Hz Polling Rate 4800 Dpi for FPS and MOBA Games – Black (GM 300).
Reviews (0)
Be the first to review “MOUSE GAMING” Cancel reply
Related products
HP 2ET89AA Wireless Mouse (Black)
HP Multimedia Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Special Key Types |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
KEYBOARD & MOUSE LOGITECH
Logitech M90 Wired USB Mouse (Black)
MOUSE DELL
| Brand | Dell |
| Model | 275-BBCB |
| Item Weight | 399 g |
| Product Dimensions | 11.4 x 3.6 x 6.1 cm |
| Item model number | 275-BBCB |
| Operating System | windows |
| Compatible Devices | Laptop,, computer |
| Additional Features | USB MOUSE |
| Included Components | Optical Mouse |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
PRODOT MOUSE PS/2
TERABYTE MOUSE USB
| Brand | Terabyte |
| Colour | Black |
| Item Height | 11.5 Centimeters |
| Item Width | 35 Millimeters |
| Item Weight | 59 g |
| Product Dimensions | 6.4 x 3.5 x 11.5 cm |
| Item model number | Wifi receiver |
| Connectivity Type | No |
| Hardware Platform | windows_7, windows_vista, Windows, windows_8 |
| Operating System | Windows, Linux |
| Included Components | Mouse |
WIRELESS MOUSE LOGITECH M185
| Brand | Logitech |
| Series | M185 |
| Colour | Blue |
| Item Height | 30 Millimeters |
| Item Width | 13.5 Centimeters |
| Screen Size | 185 Meters |
| Item Weight | 99.8 g |
| Product Dimensions | 19 x 13.5 x 3 cm |
| Batteries: | 2 Lithium Metal batteries required. (included) |
| Item model number | 910-002236 |
| Processor Count | 1 |
| Computer Memory Type | DDR3 SDRAM |
| Connectivity Type | 2.4_ghz_radio_frequency |
| Wireless Type | 802.11a |
| Hardware Platform | Wireless |
| Average Battery Life (in hours) | 1 Years |
| Lithium Battery Energy Content | 0.46 Watt Hours |
| Lithium battery Weight | 20 Grams |
| Number of Lithium Metal Cells | 1 |
| Included Components | Mouse, Nano receiver, 1 AA battery (pre-installed) and user documentation |

Reviews
There are no reviews yet.