SATA POWER CABLE
₹199.00 Original price was: ₹199.00.₹99.00Current price is: ₹99.00.
SCANNER CANON LIDE
₹4,555.00 Original price was: ₹4,555.00.₹3,999.00Current price is: ₹3,999.00.
PROJECTOR STAND 2FT
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
| Item Weight | 99.8 g |
| Package Dimensions | 10 x 8 x 2 cm |
| Item part number | 2′ Ceiling Mount White |
| Batteries Required | No |
Categories: ACCESSORIES, PROJECTOR
Description
2 Feet Adjustable Ceiling Mount kit to hang projector. Its having finest quality with universal compatibility with almost all projector brands. For any Confusion, do call us at 9781109992 and we will try to help you
Reviews (0)
Be the first to review “PROJECTOR STAND 2FT” Cancel reply
Related products
14 Inch Laptop Screen Guard
AUDIO SPLITTER 1 MALE X 2 FEMALE
AUX AUDIO CABLE 3.5MM MALE
AV TO HDMI – 3RCA FEMALE CONVERTORE
CABINET FAN
CARD READER SINGLE
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| Data Transfer Rate |
|
| System Requirement |
|
Operating & Storage Requirement
| Other Operating & Storage Requirement |
|
Additional Features
| Cable |
|
| Indicators |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
| Other Dimensions |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Card Readers
LAPTOP HARDDISK CASING SATA
Power Adapter Charger 12V 2Amp (2.5mm PIN) Black
| Brand | LRIPL |
| Model | LRIPL120 |
| Item Weight | 95.3 g |
| Product Dimensions | 8 x 5.6 x 5 cm |
| Item model number | LRIPL120 |
| Compatible Devices | DTH(TATA Sky; Dish; AIRTEL; VIDEOCON) |
| Additional Features | • Input voltages: 100 - 240VAC, • Input Current: < 0.6A, • Input Frequency: 50HZ - 60HZ, • Ripple/Noise: 200mV, • Output Voltage: 12.0VDC +/- 5%, • Output Current: 2 Amp, • Minimum Efficiency: >75%, • Operating Temperature Range: 0 to 50°C, • Plug Type Fix 2 Pin:, • Output Connector Type: 2.5 mm |
| Included Components | Charger |
| Number Of Items | 1 |
| Wattage | 24 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |

Reviews
There are no reviews yet.