VGA SWITCH 2 PORT
₹599.00 Original price was: ₹599.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
VGA TO HDMI CONVERTER
₹1,299.00 Original price was: ₹1,299.00.₹999.00Current price is: ₹999.00.
VGA SWITCH 4 PORT
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
| Colour | Black |
| Item Weight | 259 g |
| Package Dimensions | 15.3 x 9.1 x 2.7 cm |
| Item model number | 4 Port Manual VGA Splitter |
Categories: ACCESSORIES, SWITCH
Description
Brand : Rts (Radhey Techno Services) 4 Port VGA switch: The 4 port Mini VGA Switch is used to display the content from 4 computers to 1 monitor/display, or to display the content from 1 computer to 4 monitors.
Reviews (0)
Be the first to review “VGA SWITCH 4 PORT” Cancel reply
Related products
2.5” LAPTOP HARDDISK CASING USB3.0
| Brand | ORICO |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Item Height | 14 Millimeters |
| Item Width | 8 Centimeters |
| Item Weight | 99.8 g |
| Product Dimensions | 12.6 x 8 x 1.4 cm |
| Item model number | ORICO 2577U3-BK |
| Hard Drive Size | 2 TB |
| Operating System | Supports Windows, Supports MAC and Linux |
| Included Components | 1x USB 3.0 HDD Enclosure, 1x USB 3.0 Cable |
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
AUX CABLE 2 MALE 1 FEMALE
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
CAR CHARGER QUICK
CARD READER DUAL OTG
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| System Requirement |
|
Power
| External Power Required |
|
Additional Features
| Cable |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
CARVAAN MUSIC PLAYER
| Brand | Saregama |
| Model | SC230 |
| Model Name | CARVAAN ROYAL BLUE |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 1.3 Kg |
| Product Dimensions | 28.9 x 8.4 x 22.6 cm |
| Batteries: | 1 A batteries required. (included) |
| Item model number | SC230 |
| Additional Features | Radio |
| Included Components | Main Unit, Charger, Remote, Antenna, User Manual |
| Number Of Items | 1 |
| Supported Audio Format | mp3_audio |
| Speaker Surround Sound Channel Configuration | 1.0_channel |
| Speaker Connectivity | Micro USB |
| Power Source | AC |
| Battery Average Life | 5 Hours |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Lithium Ion |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Signal To Noise Ratio | 80 dB |
| Total Usb Ports | 1 |
| Connector Type | USB, AUX, Bluetooth |
| Material | Others |
| Supports Bluetooth Technology | Yes |
CCTV CAMERA MIC
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Model Number |
|
| Compatible With |
|
| Maximum SPL |
|
| Frequency Response |
|
| Battery Type |
|
| Battery Life |
|
| Sensitivity |
|
Dimensions
| Weight |
|
More Details
-
Generic Name
- Camera Microphones

Reviews
There are no reviews yet.