INKJET INK COLOUR SET
₹699.00 Original price was: ₹699.00.₹499.00Current price is: ₹499.00.
JACKLY TOOL KIT
₹399.00 Original price was: ₹399.00.₹199.00Current price is: ₹199.00.
IPHONE SPLITTER 1 MALE X 2 FEMALE
₹399.00 Original price was: ₹399.00.₹199.00Current price is: ₹199.00.
| Item Weight | 90.7 g |
Categories: ACCESSORIES, MOBILE ACCESSORIES, SPLITTER
Description
▶ Lighting Audio Aux Adapter
▶ MFI Certified
▶ OEM Quality
▶ 3.5mm Audio Jack Connection
▶ Excellent Sound Quality
▶ 100% Copper Wire Core
▶ High-Speed and Stable Transmission
Reviews (0)
Be the first to review “IPHONE SPLITTER 1 MALE X 2 FEMALE” Cancel reply
Related products
11 IN 1 SKEW DRIVER SET
- Item part number: 11 in 1 Screw Driver Set
- ASIN: B08251898T
- Date first available at Amazon.in: 13 May 2019
- Customer Reviews: Be the first to write a review
- Amazon Bestsellers Rank: #1,05,702 in Home Improvement (See Top 100 in Home Improvement)
- #2341 in Screwdrivers
15.6 Inch Laptop Screen Guard
2 RC TO STERIO CABLE
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
More Details
-
Generic Name
- Data Cables
-
Country of Origin
- India
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
AUX AUDIO CABLE 3.5MM MALE
CAR CHARGER QUICK
Power Adapter Charger 12V 2Amp (2.5mm PIN) Black
| Brand | LRIPL |
| Model | LRIPL120 |
| Item Weight | 95.3 g |
| Product Dimensions | 8 x 5.6 x 5 cm |
| Item model number | LRIPL120 |
| Compatible Devices | DTH(TATA Sky; Dish; AIRTEL; VIDEOCON) |
| Additional Features | • Input voltages: 100 - 240VAC, • Input Current: < 0.6A, • Input Frequency: 50HZ - 60HZ, • Ripple/Noise: 200mV, • Output Voltage: 12.0VDC +/- 5%, • Output Current: 2 Amp, • Minimum Efficiency: >75%, • Operating Temperature Range: 0 to 50°C, • Plug Type Fix 2 Pin:, • Output Connector Type: 2.5 mm |
| Included Components | Charger |
| Number Of Items | 1 |
| Wattage | 24 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |

Reviews
There are no reviews yet.