PICKUP ROLLER HP
₹399.00 Original price was: ₹399.00.₹199.00Current price is: ₹199.00.
'POWER CABLE 05 MTR
₹699.00 Original price was: ₹699.00.₹499.00Current price is: ₹499.00.
POWER BANK
₹1,599.00 Original price was: ₹1,599.00.₹1,299.00Current price is: ₹1,299.00.
| Model | RMA137 |
| Model Name | 10000mAH realme Power bank |
| Item Weight | 231 g |
| Product Dimensions | 15 x 7 x 1.2 cm |
| Batteries: | 1 Lithium ion batteries required. (included) |
| Item model number | RMA137 |
| Included Components | Power Bank, USB-C Cable, Quick Guide Book |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Capacity | 10000 milliampere_hour |
| Battery Cell Composition | Lithium Polymer |
| Battery Power | 10000 milliamp_hours |
| Total Usb Ports | 1 |
Categories: ACCESSORIES, POWER BANKS
Description
Presenting the all-new realme power bank with 10,000mAh hi-density Lithium-polymer battery and 18W two-way fast charging, which means you can fast-charge your phone and power bank at the same time. With USB Type-C and Type-A dual output, you can charge 2 devices simultaneously, and with the power delivery function, it can even charge your laptop. With 12 layers of security, the realme power bank offers an unparalleled protection against accidents.
Reviews (0)
Be the first to review “POWER BANK” Cancel reply
Related products
2.5” LAPTOP HARDDISK CASING USB3.0
| Brand | ORICO |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Item Height | 14 Millimeters |
| Item Width | 8 Centimeters |
| Item Weight | 99.8 g |
| Product Dimensions | 12.6 x 8 x 1.4 cm |
| Item model number | ORICO 2577U3-BK |
| Hard Drive Size | 2 TB |
| Operating System | Supports Windows, Supports MAC and Linux |
| Included Components | 1x USB 3.0 HDD Enclosure, 1x USB 3.0 Cable |
CAR CHARGER
General
| Sales Package |
|
| Model Name |
|
| Fast Charge |
|
| USB Port |
|
| Type |
|
| USB Charging |
|
| Cable Type |
|
| Power Output |
|
Warranty
| Warranty Service Type |
|
| Domestic Warranty |
|
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Car Chargers
CAR CHARGER QUICK
CARD READER & USB HUB
| Brand | Jambuwala Enterprise |
| Item Weight | 109 g |
| Product Dimensions | 7.4 x 7.4 x 3 cm |
| Item part number | USB HUB Combo 02 |
| Compatible Devices | Computer, Laptop, Android Device, All USB Device |
| Additional Features | 3 USB Hub With High speed USB 2.0 Connectivity, Supports: T:Flash card, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, Mini SD, SD, RS, MMC, Micro MS: M2, SDHC (UHS:1), SDXC (UHS:1), MicroSDHC, M2, MS (MSXC), CF, High transfer rate of up to 480 Mbps, Compact design for mobile user, Plug and play for PC platform, Compatible OS: Windows ME/2000/XP/Vista/WIN7 and MAC OS X. |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
CARD READER DUAL OTG
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| System Requirement |
|
Power
| External Power Required |
|
Additional Features
| Cable |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
CARD READER MULTI ALL IN ONE
CARVAAN MUSIC PLAYER
| Brand | Saregama |
| Model | SC230 |
| Model Name | CARVAAN ROYAL BLUE |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 1.3 Kg |
| Product Dimensions | 28.9 x 8.4 x 22.6 cm |
| Batteries: | 1 A batteries required. (included) |
| Item model number | SC230 |
| Additional Features | Radio |
| Included Components | Main Unit, Charger, Remote, Antenna, User Manual |
| Number Of Items | 1 |
| Supported Audio Format | mp3_audio |
| Speaker Surround Sound Channel Configuration | 1.0_channel |
| Speaker Connectivity | Micro USB |
| Power Source | AC |
| Battery Average Life | 5 Hours |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Lithium Ion |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Signal To Noise Ratio | 80 dB |
| Total Usb Ports | 1 |
| Connector Type | USB, AUX, Bluetooth |
| Material | Others |
| Supports Bluetooth Technology | Yes |
Power Adapter Charger 12V 2Amp (2.5mm PIN) Black
| Brand | LRIPL |
| Model | LRIPL120 |
| Item Weight | 95.3 g |
| Product Dimensions | 8 x 5.6 x 5 cm |
| Item model number | LRIPL120 |
| Compatible Devices | DTH(TATA Sky; Dish; AIRTEL; VIDEOCON) |
| Additional Features | • Input voltages: 100 - 240VAC, • Input Current: < 0.6A, • Input Frequency: 50HZ - 60HZ, • Ripple/Noise: 200mV, • Output Voltage: 12.0VDC +/- 5%, • Output Current: 2 Amp, • Minimum Efficiency: >75%, • Operating Temperature Range: 0 to 50°C, • Plug Type Fix 2 Pin:, • Output Connector Type: 2.5 mm |
| Included Components | Charger |
| Number Of Items | 1 |
| Wattage | 24 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |

Reviews
There are no reviews yet.