iBall Decor 9-2.0 USB Powered Computer Multimedia Speakers with in-line Volume Controller, Black
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹599.00Current price is: ₹599.00.
RJ 45 CONN. BOOT
₹89.00 Original price was: ₹89.00.₹49.00Current price is: ₹49.00.
RIBBAN 15 MTR
₹199.00 Original price was: ₹199.00.₹99.00Current price is: ₹99.00.
| Brand | ProDot |
| Item Height | 45 Millimeters |
| Item Width | 8 Centimeters |
| Item Weight | 168 g |
| Product Dimensions | 13 x 8 x 4.5 cm |
| Item model number | FX-105 |
Categories: ACCESSORIES, PRINTER ACCESSORIES
Description
Prodot FX-105 (12.7 x 15 Mtr) Ribbon for Dot Matrix Printer Cartridge Set of 10 Pcs – Black Suitable for EPSON FX 105, 890, LQ 300, 590, 800, 1050, LX 800 / Lipi Tally 2245, 2250 / Star NX 500 / TVSE Proton / Wipro DSI 5235, HQ 2010, LQ 540, LX 240
Reviews (0)
Be the first to review “RIBBAN 15 MTR” Cancel reply
Related products
CARTRIDGE POWDER INK BROTHER
General
| Compatible With |
|
| Sales Package |
|
| Model Name |
|
Warranty
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
CARTRIDGE RIBBON DMP TVS
CARTRIDGE RIBBON EPSON LX-310
Epson 664 CY Ink Bottle (Cyan) – 70 ml
PICKUP ROLLER HP
PRESSURE ROLLER
USB TO PERALLEL CABLE DOTMARIX PRINTER
| Item Weight | 181 g |
| Package Dimensions | 23.1 x 12.8 x 4.4 cm |
| Compatible Devices | Supports Windows® 2000, Windows® XP, Windows® Vista 32/64-bit, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 and Mac OS® 10.x |
| Additional Features | • Fully plug and play compatible. - Compatible with most printers., • Using the standard parallel port PL2305 chip solutions, quality stable, reliable performance ., • Support high date transfer rate |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |

Reviews
There are no reviews yet.