ROUTER
₹1,999.00 Original price was: ₹1,999.00.₹1,699.00Current price is: ₹1,699.00.
SAMSUNG BT LEVEL U
₹2,999.00 Original price was: ₹2,999.00.₹2,499.00Current price is: ₹2,499.00.
ROUTER N300
₹1,999.00 Original price was: ₹1,999.00.₹1,199.00Current price is: ₹1,199.00.
Categories: ACCESSORIES, NETWORKING
Description
| Series | Tenda N300 |
| Item Height | 12.8 Centimeters |
| Item Width | 26 Millimeters |
| Item Weight | 213 g |
| Product Dimensions | 9 x 2.6 x 12.8 cm |
| Item model number | F3 |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Wireless Type | 2.4 GHz Radio Frequency |
Reviews (0)
Be the first to review “ROUTER N300” Cancel reply
Related products
2 RC TO STERIO CABLE
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
More Details
-
Generic Name
- Data Cables
-
Country of Origin
- India
3 PIN POWER CABLE LAPTOP ADAPTER
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
CARD READER & USB HUB
| Brand | Jambuwala Enterprise |
| Item Weight | 109 g |
| Product Dimensions | 7.4 x 7.4 x 3 cm |
| Item part number | USB HUB Combo 02 |
| Compatible Devices | Computer, Laptop, Android Device, All USB Device |
| Additional Features | 3 USB Hub With High speed USB 2.0 Connectivity, Supports: T:Flash card, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, Mini SD, SD, RS, MMC, Micro MS: M2, SDHC (UHS:1), SDXC (UHS:1), MicroSDHC, M2, MS (MSXC), CF, High transfer rate of up to 480 Mbps, Compact design for mobile user, Plug and play for PC platform, Compatible OS: Windows ME/2000/XP/Vista/WIN7 and MAC OS X. |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
CARD READER IBALL CR-780
CARD READER SINGLE
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| Data Transfer Rate |
|
| System Requirement |
|
Operating & Storage Requirement
| Other Operating & Storage Requirement |
|
Additional Features
| Cable |
|
| Indicators |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
| Other Dimensions |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Card Readers
CCTV CAMERA MIC
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Model Number |
|
| Compatible With |
|
| Maximum SPL |
|
| Frequency Response |
|
| Battery Type |
|
| Battery Life |
|
| Sensitivity |
|
Dimensions
| Weight |
|
More Details
-
Generic Name
- Camera Microphones
Power Adapter Charger 12V 2Amp (2.5mm PIN) Black
| Brand | LRIPL |
| Model | LRIPL120 |
| Item Weight | 95.3 g |
| Product Dimensions | 8 x 5.6 x 5 cm |
| Item model number | LRIPL120 |
| Compatible Devices | DTH(TATA Sky; Dish; AIRTEL; VIDEOCON) |
| Additional Features | • Input voltages: 100 - 240VAC, • Input Current: < 0.6A, • Input Frequency: 50HZ - 60HZ, • Ripple/Noise: 200mV, • Output Voltage: 12.0VDC +/- 5%, • Output Current: 2 Amp, • Minimum Efficiency: >75%, • Operating Temperature Range: 0 to 50°C, • Plug Type Fix 2 Pin:, • Output Connector Type: 2.5 mm |
| Included Components | Charger |
| Number Of Items | 1 |
| Wattage | 24 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |

Reviews
There are no reviews yet.