HARD DISK 500 GB SATA
HARD DISK LAPTOP 500 GB SATA
HARDDISK BRACKET
HDMI L SHAPE CONNECTOR 90 DEGREE
HDMI MALE TO FEMALE
| Model | 1Pack HDMI Extension cable-10cm Black |
| Item Weight | 68 g |
| Package Dimensions | 11.8 x 6.3 x 2 cm |
| Item model number | 1Pack HDMI Extension cable-10cm Black |
| Compatible Devices | PC, Laptop, TV, Projector |
| Additional Features | Gold plated connector, HDMI Extension Cable Extender, Connects your HDTV, Ultra HD TV, monitor, or projector to a computer, DVD player, gaming station, or other HDMI-compatible device, HDMI Type A MALE Connector to HDMI Type A FEMALE Connector. |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
HDMI SPLITTER 2K PORT
HDMI SPLITTER 4K PORT
| Type |
|
| Number of Devices Supported |
|
| Supports Gaming Consoles |
|
| Supported Gaming Consoles |
|
| Supports Blu-ray |
|
| Control Type |
|
| Color |
|
| Model Name |
|
Hdmi Connectors
| HDMI |
|
| HDMI Ports |
|
| Other HDMI Connectors |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Selector Boxes
HDMI SWITCH 3 WITH REMOTE
HDMI SWITCH 5 WITH REMOTE
| Type |
|
| Ideal For |
|
| Supports Gaming Consoles |
|
| Supports Blu-ray |
|
| Color |
|
| Model Name |
|
Audio Video Features
| HDCP Support |
|
| Noise Reduction |
|
Hdmi Connectors
| HDMI |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Selector Boxes
-
Country of Origin
- India
HDMI SWITCH WITHOUT REMOTE
| Item Weight | 109 g |
| Package Dimensions | 6.8 x 6.6 x 1.9 cm |
| Item part number | JX2-HDMI_Switch-3-Without-Remote |
| Compatible Devices | Monitor, TV, DVD Player, Projector |
| Additional Features | ✅ Used in digital HDTV, plasma displays, LCD monitor, set-top boxes, DVD players, blu-ray players, digital cameras, audio/video receiver, home video, video projector, For Nintendo Switch, Xbox One, Roku 3, XBox PS3 PS4, in 1 out, (Supported Set Top Box Only-Kindly check before buying this product) |
| Batteries Required | No |
HDMI TO AV – 3RCA MALE CONVERTORE
| Type |
|
| Ideal For |
|
| Color |
|
| Model Name |
|
Hdmi Connectors
| HDMI |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Selector Boxes
-
Country of Origin
- China