Dell KB 216 Wired USB Desktop Keyboard (Black)
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹499.00Current price is: ₹499.00.
Belkin F5L055btBLK CoolSpot Laptop Cooling Pad (Black)
₹2,499.00 Original price was: ₹2,499.00.₹1,499.00Current price is: ₹1,499.00.
QHMPL QHM350 Cooling Pad (Red)
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹499.00Current price is: ₹499.00.
General
| Sales Package |
|
Category: LAPTOP ACCESSORIES
Description
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Warranty Service Type |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Domestic Warranty |
|
| International Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Cooling Pad
Reviews (0)
Be the first to review “QHMPL QHM350 Cooling Pad (Red)” Cancel reply
Related products
2.5” LAPTOP HARDDISK CASING USB3.0
| Brand | ORICO |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Item Height | 14 Millimeters |
| Item Width | 8 Centimeters |
| Item Weight | 99.8 g |
| Product Dimensions | 12.6 x 8 x 1.4 cm |
| Item model number | ORICO 2577U3-BK |
| Hard Drive Size | 2 TB |
| Operating System | Supports Windows, Supports MAC and Linux |
| Included Components | 1x USB 3.0 HDD Enclosure, 1x USB 3.0 Cable |
2.5” LAPTOP HARDDISK CASING USB3.0 ORG
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
AV TO HDMI – 3RCA FEMALE CONVERTORE
Intel 3.2 GHz LGA 775 Processor (Silver)
LAPTOP ADAPTER 18.5V3.5A (HP BIG) 65W
| Brand | HP |
| Model | HP 65W |
| Item Weight | 249 g |
| Product Dimensions | 2.9 x 10.3 x 4.5 cm |
| Item model number | HP 65W |
| Compatible Devices | Laptops |
| Included Components | HP Power Adapter 65W - 7.4mm along with the manual and a warranty card |
| Wattage | 65 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |

Reviews
There are no reviews yet.