LAPTOP BAG HP ORG
₹1,299.00 Original price was: ₹1,299.00.₹999.00Current price is: ₹999.00.
LAPTOP DVD WRITER SATA SLIM
₹1,899.00 Original price was: ₹1,899.00.₹1,499.00Current price is: ₹1,499.00.
LAPTOP BAG LENOVO ORG
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
| Brand | Lenovo |
| Model | GX40Q75215 |
| Model Name | Everyday Bagpack |
| Item Weight | 621 g |
| Product Dimensions | 32.5 x 12 x 44 cm |
| Item model number | GX40Q75215 |
| Included Components | Backpack |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
Categories: LAPTOP ACCESSORIES, LAPTOP BAGS
Description
Everyday work or play laptop bag from Lenovo. Weighs about 700 gms and can easily accommodate your 15.6 inch laptop. Apart from simply carrying your stuff, to can flaunt it too with its trendy looks. The product gets added strength with the polyester material it is made of.
Reviews (0)
Be the first to review “LAPTOP BAG LENOVO ORG” Cancel reply
Related products
3.5” PC HARDDISK CASING ID
AUX AUDIO CABLE 3.5MM MALE
Belkin F5L055btBLK CoolSpot Laptop Cooling Pad (Black)
General
| Sales Package |
|
| Model Name |
|
| Can Use as Table |
|
| Material |
|
Power Features
| Power Source |
|
| Other Power Features |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Warranty Service Type |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Domestic Warranty |
|
| International Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Cooling Pad
CADDY SECOND HDD SATA
JACKLY TOOL KIT
LAPTOP ADAPTER 18.5V3.5A (HP BIG) 65W
| Brand | HP |
| Model | HP 65W |
| Item Weight | 249 g |
| Product Dimensions | 2.9 x 10.3 x 4.5 cm |
| Item model number | HP 65W |
| Compatible Devices | Laptops |
| Included Components | HP Power Adapter 65W - 7.4mm along with the manual and a warranty card |
| Wattage | 65 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |

Reviews
There are no reviews yet.