LAPTOP BAG LENOVO ORG
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.
LASERJET PRINTER PANTUM
₹7,899.00 Original price was: ₹7,899.00.₹7,499.00Current price is: ₹7,499.00.
LAPTOP DVD WRITER SATA SLIM
₹1,899.00 Original price was: ₹1,899.00.₹1,499.00Current price is: ₹1,499.00.
| Colour | Black |
| Item Weight | 141 g |
| Package Dimensions | 16 x 10.9 x 1.6 cm |
| Item model number | Writer Sata Slim |
Categories: DVD RW, LAPTOP ACCESSORIES
Description
It’s a slim SATA DVD writer compatible with all laptops which have SATA Interface. Kindly check the connector of your DVD writer before buying. SATA interface, 9.5 mm height and high efficient power saving modes make it a perfect chocie to opt for.
Reviews (0)
Be the first to review “LAPTOP DVD WRITER SATA SLIM” Cancel reply
Related products
3 PIN POWER CABLE LAPTOP ADAPTER
HARD DISK LAPTOP 500 GB SATA
LAPTOP ADAPTER 18.5V3.5A (HP BIG) 65W
| Brand | HP |
| Model | HP 65W |
| Item Weight | 249 g |
| Product Dimensions | 2.9 x 10.3 x 4.5 cm |
| Item model number | HP 65W |
| Compatible Devices | Laptops |
| Included Components | HP Power Adapter 65W - 7.4mm along with the manual and a warranty card |
| Wattage | 65 Watts |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
LAPTOP BAG ACER ORG
| Model Number | 5W.50664.657 |
| Item Height | 30.5 Centimeters |
| Item Length | 30.5 Centimeters |
| Item Width | 15.2 Centimeters |
| Volume Capacity | 30 Liters |
| Material | Polyester |
| Special Features | Back Padding, Expandable, Laptop Compartment, Water Bottle / Umbrella Pouch |
| Inner Material | Nylon |
| Strap | Adjustable |
| Water Resistance | Water Resistant |
| Warranty Type | Manufacturer |
LAPTOP BAG ASUS ORG
General Specifications
| Brand |
|
| Model Name |
|
| Model |
|
| Color |
|
| Type |
|
| Capacity |
|
| Exterior Dimensions |
|
| Material |
|
| In The Box |
|
| Weight |
|
| No of Pockets |
|
| Number of Compartments |
|
| Retractable Handle |
|
| Waterproof |
|
| Rain Cover |
|
| Other Body Features |
|
Warranty
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
Laptop Charger 20V 4.25A T Shape 85W 85 W Adapter (Power Cord Included)
General
| Model Id |
|
| Model Name |
|
| Connector Pin Type |
|
| Output Current (A) |
|
| Cable Length (m) |
|
| Short Circuit Protection |
|
| Designed For: |
|
| Sales Package |
|
Dimension
| Height |
|
| Width |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|

Reviews
There are no reviews yet.