Dell WM126 Wireless Optical Mouse (Black)
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
WIRELESS MOUSE LOGITECH M185
₹1,299.00 Original price was: ₹1,299.00.₹899.00Current price is: ₹899.00.
HP Wireless Mouse Z3700, Blue (4VY81AA)
₹1,299.00 Original price was: ₹1,299.00.₹999.00Current price is: ₹999.00.
| Brand | HP |
| Model | 4VY81AA#ABL |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 136 g |
| Package Dimensions | 21.6 x 17.5 x 5.3 cm |
| Item model number | 4VY81AA#ABL |
| Additional Features | Wireless |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
Categories: ACCESSORIES, MOUSE
Description
Get this Wireless Mouse Z3700. The colour of the mouse is blue .
Reviews (0)
Be the first to review “HP Wireless Mouse Z3700, Blue (4VY81AA)” Cancel reply
Related products
11 IN 1 SKEW DRIVER SET
- Item part number: 11 in 1 Screw Driver Set
- ASIN: B08251898T
- Date first available at Amazon.in: 13 May 2019
- Customer Reviews: Be the first to write a review
- Amazon Bestsellers Rank: #1,05,702 in Home Improvement (See Top 100 in Home Improvement)
- #2341 in Screwdrivers
2.5” LAPTOP HARDDISK CASING USB3.0
| Brand | ORICO |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5 Inch |
| Item Height | 14 Millimeters |
| Item Width | 8 Centimeters |
| Item Weight | 99.8 g |
| Product Dimensions | 12.6 x 8 x 1.4 cm |
| Item model number | ORICO 2577U3-BK |
| Hard Drive Size | 2 TB |
| Operating System | Supports Windows, Supports MAC and Linux |
| Included Components | 1x USB 3.0 HDD Enclosure, 1x USB 3.0 Cable |
5 PIN TO USB SCANNER CABLE
AUDIO SPLITTER 1 MALE X 2 FEMALE
AUX AUDIO CABLE 3.5MM MALE
AUX CABLE 2 MALE 1 FEMALE
General
| Brand |
|
| Type |
|
| Cable Type |
|
| Connector 1 |
|
| Connector 2 |
|
| Cable |
|
| Part Number |
|
| Model |
|
| Compatible Devices |
|
| Color |
|
| Suitable For |
|
| Cable Length |
|
CAR CHARGER
General
| Sales Package |
|
| Model Name |
|
| Fast Charge |
|
| USB Port |
|
| Type |
|
| USB Charging |
|
| Cable Type |
|
| Power Output |
|
Warranty
| Warranty Service Type |
|
| Domestic Warranty |
|
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
More Details
-
Generic Name
- Car Chargers
CARD READER & USB HUB
| Brand | Jambuwala Enterprise |
| Item Weight | 109 g |
| Product Dimensions | 7.4 x 7.4 x 3 cm |
| Item part number | USB HUB Combo 02 |
| Compatible Devices | Computer, Laptop, Android Device, All USB Device |
| Additional Features | 3 USB Hub With High speed USB 2.0 Connectivity, Supports: T:Flash card, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, Mini SD, SD, RS, MMC, Micro MS: M2, SDHC (UHS:1), SDXC (UHS:1), MicroSDHC, M2, MS (MSXC), CF, High transfer rate of up to 480 Mbps, Compact design for mobile user, Plug and play for PC platform, Compatible OS: Windows ME/2000/XP/Vista/WIN7 and MAC OS X. |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |

Reviews
There are no reviews yet.