TRAVEL ADAPTER
₹599.00 Original price was: ₹599.00.₹399.00Current price is: ₹399.00.
HP Wireless Mouse Z3700, Blue (4VY81AA)
₹1,299.00 Original price was: ₹1,299.00.₹999.00Current price is: ₹999.00.
Dell WM126 Wireless Optical Mouse (Black)
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
| Brand | Dell |
| Model | NNP0G |
| Model Year | 2016 |
| Item Weight | 299 g |
| Product Dimensions | 9.5 x 5.7 x 3.6 cm |
| Batteries: | 1 CR5 batteries required. (included) |
| Item model number | NNP0G |
| Operating System | Windows |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Additional Features | Wireless mouse with bluetooth usb device |
| Included Components | Mouse, Battery, Receiver |
| Number Of Items | 20 |
| Colour Screen | No |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Zinc Carbon |
| Wireless Type | 802.11a/b/g/n, 2.4 GHz Radio Frequency, 802.11a/b/g/n |
| Connector Type | Wireless |
| Material | Others |
| Contains Liquid Contents | No |
| Has Auto Focus | No |
| Includes Rechargable Battery | No |
| Programmable Buttons | No |
Categories: ACCESSORIES, MOUSE
Description
The WM126 wireless optical mouse from Dell offers you everyday wireless performance with excellent battery life. It is designed to create a clutter-free workspace with a reliable, plug-and-play RF wireless connection. This wireless mouse provides reliable performance and a stable wireless connection through the USB anchored RF wireless dongle. Its plug and play feature allows for easy installation so users can get started using their mouse within minutes, with no confusing software or setup requirements. The small size and wireless performance help to make WM126 wireless optical mouse a great option for on-the-go users.
Reviews (0)
Be the first to review “Dell WM126 Wireless Optical Mouse (Black)” Cancel reply
Related products
11 IN 1 SKEW DRIVER SET
- Item part number: 11 in 1 Screw Driver Set
- ASIN: B08251898T
- Date first available at Amazon.in: 13 May 2019
- Customer Reviews: Be the first to write a review
- Amazon Bestsellers Rank: #1,05,702 in Home Improvement (See Top 100 in Home Improvement)
- #2341 in Screwdrivers
CABINET FAN
CARD READER & USB HUB
| Brand | Jambuwala Enterprise |
| Item Weight | 109 g |
| Product Dimensions | 7.4 x 7.4 x 3 cm |
| Item part number | USB HUB Combo 02 |
| Compatible Devices | Computer, Laptop, Android Device, All USB Device |
| Additional Features | 3 USB Hub With High speed USB 2.0 Connectivity, Supports: T:Flash card, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, Mini SD, SD, RS, MMC, Micro MS: M2, SDHC (UHS:1), SDXC (UHS:1), MicroSDHC, M2, MS (MSXC), CF, High transfer rate of up to 480 Mbps, Compact design for mobile user, Plug and play for PC platform, Compatible OS: Windows ME/2000/XP/Vista/WIN7 and MAC OS X. |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
CARD READER DUAL OTG
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| System Requirement |
|
Power
| External Power Required |
|
Additional Features
| Cable |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
CARD READER SINGLE
In The Box
| Sales Package |
|
| Number of Contents in Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Interface and Installation |
|
| Type |
|
| Card Slots |
|
| Model Name |
|
| Color |
|
Compatibility
| Adapter Compatible Cards |
|
Performance
| Card-to-Card Transfer |
|
| Data Transfer Rate |
|
| System Requirement |
|
Operating & Storage Requirement
| Other Operating & Storage Requirement |
|
Additional Features
| Cable |
|
| Indicators |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
| Weight |
|
| Other Dimensions |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
More Details
-
Generic Name
- Card Readers
CARVAAN MUSIC PLAYER
| Brand | Saregama |
| Model | SC230 |
| Model Name | CARVAAN ROYAL BLUE |
| Model Year | 2018 |
| Item Weight | 1.3 Kg |
| Product Dimensions | 28.9 x 8.4 x 22.6 cm |
| Batteries: | 1 A batteries required. (included) |
| Item model number | SC230 |
| Additional Features | Radio |
| Included Components | Main Unit, Charger, Remote, Antenna, User Manual |
| Number Of Items | 1 |
| Supported Audio Format | mp3_audio |
| Speaker Surround Sound Channel Configuration | 1.0_channel |
| Speaker Connectivity | Micro USB |
| Power Source | AC |
| Battery Average Life | 5 Hours |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Yes |
| Battery Cell Composition | Lithium Ion |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Signal To Noise Ratio | 80 dB |
| Total Usb Ports | 1 |
| Connector Type | USB, AUX, Bluetooth |
| Material | Others |
| Supports Bluetooth Technology | Yes |
CCTV CAMERA MIC
In The Box
| Sales Package |
|
General
| Brand |
|
| Model Number |
|
| Compatible With |
|
| Maximum SPL |
|
| Frequency Response |
|
| Battery Type |
|
| Battery Life |
|
| Sensitivity |
|
Dimensions
| Weight |
|
More Details
-
Generic Name
- Camera Microphones

Reviews
There are no reviews yet.