KEYBOARD MECHANICAL KEY USB
₹3,699.00 Original price was: ₹3,699.00.₹3,499.00Current price is: ₹3,499.00.
KEYBOARD MINI MULTIMEDIA
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹699.00Current price is: ₹699.00.
KEYBOARD MINI MULTIMEDIA
₹499.00 Original price was: ₹499.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
Category: KEYBOARDS
Description
| Colour | Black |
| Item Weight | 458 g |
| Package Dimensions | 34.3 x 22 x 3.8 cm |
| Item model number | KB 04 |
| Included Components | Keyboard |
Reviews (0)
Be the first to review “KEYBOARD MINI MULTIMEDIA” Cancel reply
Related products
Dell KB 216 Wired USB Desktop Keyboard (Black)
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Palm Rest |
|
| Switch Type |
|
Power Features
| USB Rechargeable |
|
Dimensions
| Weight |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|
HP Multimedia Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Special Key Types |
|
Dimensions
| Width |
|
| Height |
|
| Depth |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
KEYBOARD & MOUSE HP
| Brand | HP |
| Model | 4SC13PA |
| Item Weight | 431 g |
| Product Dimensions | 45 x 2.2 x 15.4 cm |
| Item model number | 4SC13PA |
| Operating System | Windows, Mac OS |
| Compatible Devices | Windows and Mac devices with USB Port |
| Additional Features | Elegant, fashion chocolate keys design with clear printed characters., Chocolate key design with comfortable and soft hand feel High quality film characters' keys., Red LED low voltage indicator, no addition LED indicator for power saving., 12 multi-media keys. Multimedia Key Features: Web Mail Play/Pause Volume-Volume+ Media Mute Calculator, The high definition mouse has a resolution of 1000 dpi optical tracking efficiency. |
| Included Components | Keyboard and Mouse |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Has Auto Focus | No |
| Programmable Buttons | No |
KEYBOARD HP
Computer Accessories Category
-
Product Type
Keyboard -
Ideal For
Desktop Laptop -
Lifestyle
Everyday Use -
Connection Type
Wired USB
Features & Functions
-
Additional Features & Functions
Designed for Comfort | Natural Contours | 12 Function and 3 Hot Keys
Physical Attributes
-
Total Keys
109 -
On-Device Control Type
Buttons
Manufacturer Details
-
Brand
Hp -
Model Series
100 -
Model Number
2UN30AA
Smart Features
-
OS Name & Version
Windows 7/Windows 8/Windows 10
Product Aesthetics
- ColorBlack
- Color FamilyBlack
In The Box
- Main Product1 x Keyboard U
- AccessoriesNot Available
- DocumentsWarranty Documents
KEYBOARD MECHANICAL KEY USB
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
| Designed For |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| OS Supported |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Stand Support |
|
| Special Key Types |
|
| Backlight Color |
|
| Switch Type |
|
| Programmable |
|
| Game Mode Option |
|
Power Features
| Power Source |
|
KL610-LED BACKLIT KEYBOARD
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
| Designed For |
|
| USB Version |
|
| Charging Time |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Part Number |
|
| OS Supported |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Palm Rest |
|
| Touch Pad |
|
| Stand Support |
|
| Special Key Types |
|
| Backlight Color |
|
| Switch Life |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
Logitech K120 Wired Keyboard (Black)
| Brand | Logitech |
| Series | K120 |
| Colour | Black |
| Item Height | 49 Millimeters |
| Item Width | 16.3 Centimeters |
| Item Weight | 689 g |
| Product Dimensions | 52.5 x 16.3 x 4.9 cm |
| Item model number | FBA_920-002582 |
| Processor Count | 1 |
| RAM Size | 4 GB |
| Computer Memory Type | SDRAM |
| Voltage | 240 Volts |
| Hardware Platform | usb |
| Included Components | Keyboard, User documentation, 3-year manufacturer's guarantee and full product support |
Logitech MK275 Mouse & Wireless Laptop Keyboard (Black)
General
| Model Name |
|
| Model Number |
|
| Type |
|
Product Details
| Sales Package |
|
| Illuminated Keys |
|
| Internet Keys |
|
| Indian Rupee Symbol |
|
| Palm Rest |
|
| Touch Pad |
|
| Stand Support |
|
Warranty
| Warranty Summary |
|
| Covered in Warranty |
|
| Not Covered in Warranty |
|
| Warranty Service Type |
|

Reviews
There are no reviews yet.